• CANLI YAYIN
  • Facebook
  • ETİKET

Toygar Işıklı'dan 'Hayat Gibi' bir albüm!

Yazdır PDF

toygar isikli hayat gibiToygar Işıklı, merakla beklenen “Hayat Gibi” isimli ikinci solo albümünü müzikseverlerle buluşturdu…

 

Sevilen dizi-filmlerin efsane haline gelen müziklerinde imzası bulunan ve ilk solo albümü “Sonunda” ile başarılı işlere imza atan Toygar Işıklı, ikinci solo albümü “Hayat Gibi“yi Poll Production etiketiyle yayınladı. 12 şarkıdan oluşan albümde daha önce yayınlanan “Nergis” ve “Yazgım” isimli şarkılarda yer alıyor.

Albümün çıkış şarkısı Toygar Işıklı ve Çağın Bodur imzalı “Ben Kötü Biri Değilim“. Yaklaşık bir buçuk senelik bir çalışmanın ürünü olan albümdeki şarkılar Toygar Işıklı, Çağın Bodur, Emre Aksu, Jean-Jacques Goldman ve Calogero imzası taşırken tüm düzenlemeler Hakan Yeşilkaya, mix mastering çalışması ise Barış Büyük tarafından yapıldı. Albümde emeği geçen müzisyenler: Hakan Maktav, Ant Şimşek, Gültekin Kaçar, Erdem Sökmen, Dennis Pederson, Derin Bayhan, Ayhan Günyıl, Ali Yılmaz, Altuğ Öncü, Gündem Yaylı Grubu, Ansamble Yaylı Grubu, Göksel Kartal, Cengiz Ercümer ve Bekir Sakarya.