• CANLI YAYIN
  • Facebook
  • ETİKET

Djler

Dj Fırat

Yazdır PDF

Merhaba arkadaslar ben Fırat,

 

 

Teşekkür ediyorum…

 

 

 

Nur'la Kızılötesi

Yazdır PDF

nur bizim radyo

Merhaba arkadaslar ben Nur,

 

1995 yılında Zonguldak’ta başlayan spikerlik mesleğine çeşitli radyolarda devam ederken TV haber spikerliği, yerel gazetelerde köşe yazarlığı, profesyonel ajanslarda reklam seslendirmeni, reklam yazarlığı, reklam prodüksiyonluğu yaptım… 1998 ve 2000 yılları arasında Bizim Radyo’da spikerlik yapıp yıllar sonra tekrar geri döndüm. Radyo spikerliğine veda edene kadar Pazartesi Salı Çarşamba ve Cuma akşamları saat 17.30 – 20.00 Perşembe günleri 15.00 – 17.30 saatlerinde Kızılötesi programıyla sizinleyim…

 

Teşekkür ediyorum…

 

 

 

Demet’le Sabah Kulübünde

Yazdır PDF

demet bizim radyo

Merhaba Dostlar;

 

Uzun yıllardır bu frekanstan sizlere sesleniyorum. Daha önceki yıllarda “Demet’le Güne Günaydın” olarak sizlere en güzel şarkıları ulaştırıyordum. Şimdi ise yine sizin radyonuzda “Demet’le Sabah Kulübünde” birlikteyiz. Hafta içi her gün saat 09.00 ile 12.10 arası 89,4 Bizim Radyodaki randevumuzu unutmayın. Ve işte her zaman söylediğimiz gibi; Bölgemizin ve kentimizin en çok dinlenen radyo istasyonundan ben Demet Sabah Kulübünden hepinize kucaklar dolusu gönüller dolusu sevgiler saygılar merhabalar.

 

Radyonuz hep açık olsun, Herkese sağlıklı mutlu günler diliyorum.

 

 

 

Bizim Radyo Ayşe

Yazdır PDF

ayse bizim radyo

Merhaba arkadaslar ben Ayse,

 

Ben Ayşe. Hafta içi her gün 15.00 – 17.00 saatleri arasında bizim radyo frekanslarında gün ışığında şarkılara yaptığımız büyülü yolculukta buluşuyoruz. Hareketli de olsa slow da olsa şarkılarımız gönüllerinize hitap ediyor, hayata dair konular paylaşıyoruz.

 

Şarkı ve sohbetlerimizle, hayatı gün ışığında paylaşalım…

 

 

 

Cihat'la Mix Show

Yazdır PDF

cihat bizim radyo

Herkese merhabalar, Ben Cihat,

 

Hafta sonları cumartesi ve Pazar günleri saat 12.00 – 16.00 arasında 89.4 Bizim Radyo frekansında kulağa hoş gelen en popüler müziklerle sizlerle buluşuyorum. Sıkılmadan dinleyebileceğiniz ve ezberleri bozan tek program CİHAT’LA MİX SHOW

 

Teşekkür ediyorum…

 

 

 

Cihan’la Duygusal Esinti

Yazdır PDF

Merhaba arkadaslar ben Cihan,

 

Yaklaşık 2008 yılında Bizim Radyo’da Cihan’la Duygusal Esinti adlı yayınımla radyoculuk hayatına başladım ve hâlâ da sizlerin o güzel yüreklerinizle Bizim Radyo’da radyoculuğa devam ediyorum. Hafta içi her gün 12.00 – 15.00 arasında pop, slow, rap, hareketli, özgün müziklerle ve akşamları da saat 20.00 – 23.00 arasında arabesk, damar, atardamar (: şarkılarımızla hem sohbet, hem muhabbet, hayata dair ne varsa paylaşmam gereken bütün konularla sizlerleyim. Herkes kaderini yaşar. İnsan olmayanlarda bizi aşar. Keyifli ve sıkılmadan dinleyebileceğiniz tek program, iddialıyım. Ya siz? (:

 

Teşekkür ediyorum…